Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?
<<< Terug naar zoekresultaten
    
bewaarlijstBewaarlijst is leeg(0)

bewaarlijst   Spanje - Andalusië - Costa del Sol - Fuengirola

Vraagprijs € 1.700.000

Vraagprijs € 1.700.000

Penthouse te koop in Spanje - Andalusië - Costa del Sol - Fuengirola - € 1.700.000

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's

Translate

Beschrijving:  


Fuengirola Centro.

Altijd al gedroomd van een woning in het centrum van Fuengirola' Zoek niet verder! Dit prachtige off-plan nieuwbouwproject heeft een perfecte locatie met alle benodigde voorzieningen zoals treinstation, restaurants en winkels op loopafstand. Het strand is op slechts 350m afstand te vinden. Dit project bestaat uit 33 appartementen van 2 of 3 slaapkamers met een ruime woonkamer en een balkon. Daarnaast beschikt het complex over een heerlijk gezamenlijk dakterras met zwembad, ruimte om te zonnen, een ingerichte gym en sauna. Elk appartement heeft ook een parkeerplaats en een berging inbegrepen in de prijs.
Fuengirola, gelegen tussen Marbella en Málaga, is een van de levendigste steden aan de Costa del Sol. Het is een van de pareltjes van de regio wat betreft wonen, met stijgende waarde en een hoge levenskwaliteit.Wonen in het centrum van Fuengirola betekent genieten van ontspanning, cultuur, alle voorzieningen, rust en de mediterrane levensstijl, zonder dat u daar iets voor hoeft op te geven.
Voor meer informatie laat het ons telefonisch weten +34 965 72 44 89 of via email contact@casalasdunas.com en vraag ook naar de video van het laatste beschikbare gemeubileerde Penthouse.

Features: Fridge/freezer combo, Oven, Dishwasher, Kitchen, Washing machine, Shower, Private parking, Air conditioning / cold and warm, Close to the beach, Parking , Separate shower, Shared pool, Fitted kitchen, Store room, Furnished, Fitted wardrobes, Double glazing, Close to ammenaties.

Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Wonen en kopen in Spanje

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Zakelijke adverteerder:


CasaLasDunas Real Estate SL
Avenida de Londres 1A, local 2
03177 La Marina-San Fulgencio - Alicante
Spanje

Contactpersoon: Sales CasaLasDunas
Tel. +34 965724489
http://www.casalasdunas.nl

Wij kunnen spreken / lezen:  Wij kunnen spreken / lezen Nederlands    Wij kunnen spreken / lezen Engels    Wij kunnen spreken / lezen Duits    Wij kunnen spreken / lezen Spaans  

Lid van:   

Wij hebben aanbod in de volgende landen:

Spanje: > 1000 objecten
  

Kantoorinformatie:


office

Wonen in Spanje is de droom van veel mensen. Wij hebben deze droom waar kunnen maken. Ons familie bedrijf met een team met een diversiteit aan medewerkers zijn actief aan de Costa Blanca, Costa Cálida en de Costa Del Sol en helpen u graag.

Uw Nederlandstalige makelaar aan de Costa Blanca, Costa Calida en Costa Del Sol voor verkoop-aankoop-beheer-verhuur. Laat ons de perfecte woning voor u vinden




Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Wonen en kopen in Spanje

<<< Terug naar zoekresultaten