Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?
<<< Terug naar zoekresultaten
    
bewaarlijstBewaarlijst is leeg(0)

bewaarlijst   Spanje - Valencia (Regio) - Alicante (prov.) - Rojales

Vraagprijs € 355.900

Vraagprijs € 355.900

Woonhuis te koop in Spanje - Valencia (Regio) - Alicante (prov.) - Rojales - € 355.900

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's

Translate

Beschrijving:  


NIEUWBOUW HERENHUIZEN IN ROJALES Nieuwbouw moderne residentiële van herenhuizen en halfvrijstaande villa`s in Rojales. Eigenschappen heeft 3 slaapkamers, 2 badkamers, gastentoilet, open keuken met woonkamer en directe toegang tot het terras, prive tuin met de parkeerplaats. Een opties voor een solarium en een prive zwembad tegen een meerprijs. Rojales is een mooi dorp met alle voorzieningen zoals supermarkten, apotheken, banken, restaurants en een natuurpark in de buurt. Er zijn 3 golfbanen in de buurt en de stranden met blauwe vlag liggen op slechts 10 minuten rijden, evenals waterparken in het nabijgelegen Rojales en Torrevieja. De luchthavens van Alicante en Murcia liggen op 45 minuten rijden.

Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Wonen en kopen in Spanje

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Zakelijke adverteerder:


ProCare Estates SL
Avda. del Malaga 20
PT 2
03170 Ciudad Quesada
Spanje

Contactpersoon: Klinkenberg
Tel. +34688700609
Tel. +34688700598
http://www.procareestates.com

Wij kunnen spreken / lezen:  Wij kunnen spreken / lezen Nederlands    Wij kunnen spreken / lezen Engels    Wij kunnen spreken / lezen Duits    Wij kunnen spreken / lezen Spaans  

Lid van:   

Wij hebben aanbod in de volgende landen:

Spanje: 36 objecten
  

Kantoorinformatie:


office

Welkom bij ProCare Estates, uw betrouwbare makelaar aan de Costa Blanca! Met ons kantoor nu gevestigd in Ciudad Quesada en Catral, zijn we trots op onze uitgebreide ervaring in het begeleiden van klanten bij de aankoop en verkoop van woningen in deze prachtige regio. Wij bieden een breed scala aan eigendommen, van villa`s en appartementen tot landhuizen en nieuwbouwprojecten, in gebieden zoals Guardamar, Catral, Rojales en de Vega Baja.

Onze API-certificering garandeert dat u kunt vertrouwen op onze expertise en professionaliteit bij elke stap van het proces. Onze meertalige website maakt het voor internationale klanten gemakkelijk om ons aanbod te verkennen. Wij ondersteunen u niet alleen bij de aankoop, maar bieden ook uitgebreide nazorgdiensten, zoals hulp bij het verkrijgen van een NIE-nummer, verzekeringsopties en het openen van een Spaanse bankrekening.

Of u nu op zoek bent naar uw droomhuis of een investeringsmogelijkheid, wij staan klaar om u te helpen bij het realiseren van uw vastgoeddoelen. Ontdek vandaag nog de mogelijkheden met ProCare Estates!




Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Wonen en kopen in Spanje

<<< Terug naar zoekresultaten