Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo HAUS VERKAUFEN ?
<<< Zu den Suchergebnissen
    
bewaarlijstkeine Favoriten(0)

bewaarlijst   Frankreich - Languedoc-Roussillon - Aude - La Garrique

Preisvorstellung € 170.000

Preisvorstellung € 170.000

Ferienhaus zu verkaufen in Frankreich - Languedoc-Roussillon - Aude - La Garrique - € 170.000

Zeige alle große Bilder
Zeige alle große Bilder
Translate

Beschreibung:  


Zuid Frankrijk

Te koop direct van Eigenaar onze Autentiek BERGERIE geheel gerestaureerd en kompleet gemeubileerd voor 6 personen ! Zeer goed voor de verhuur!

Inhoud Bergerie:
Een klein inkomsthalletje dan in de keuken met koelkastje, keramische kookplaat, oven; magnetron enz.
Er is een kleine bijkeuken met wasmachine en een grote dubbeldeur koel/vries combinatie, verder alles om te strijken en om schoon te maken.

Eetruimte:
Glazen eettafel met 6 stoelen, schemerlamp en een lederen 2-zitsbankje.

Zitruimte:
3-zits lederen bank,1 lederen elektrische launchfauteul,1 lederen fauteul en 1 stoffen fauteul ,1 lage tafel plus bijzettafels , schemerlampen, houtkachel, TV.

Bovenverdieping:3-slaapkamers waarin ieder een 2-persoonsbed met nachtkastjes en vaste kasten plus een zitje staan. In één van de slaapkamers staat een 1-persoons infrarode Sauna.
Aparte W.C.
Badkamer:
Ligbad en een inloopdouche, wastafel, WC en kastje.

Buiten;
Kleine buitencour met stenen buitentafel met stenen banken en een Tuin waarin het zwembad ligt plus grote houten ronde tafel met banken voor 8 personen, een zitje voor 4 personen , een 3-persoon smeedijzeren bank met twee fauteuls en tafel, 6-ligbedden en een barbeque.
Een staande lantaarnlamp en een eigen waterput.

De Bergerie licht in een gehuchtje wat bijzonder gelegen is voor de Vakantie verhuur, ligt op 5 min van de middeleeuws stadje Minerve en 10 min vanaf Olonzac waar iedere dinsdagochtend een zeer gezellige markt is met terrasjes en natuurlijk de restaurantjes.

In 12 min. ligt Homs met een groot meer (Lac Joaurres)o.a. voor watersporten of te relaxen.

Er is een complete lijst van de inboedel.




Stellen Sie Ihre Frage zu dieser Immobilie:

Details der Immobilie:


   
 
Zeige alle große Bilder
Zeige alle große Bilder
 
Stellen Sie Ihre Frage zu dieser Immobilie:
Preisänderungen vorbehalten. Aus dem Verlag oder dem Werbetreibenden können keine Ansprüche geltend gemacht werden, wenn Mängel in der obigen Darstellung vorliegen.
 

Kontaktinformationen Private Anbieter:


Naam: J.Weltevrede
Tel: 0033-(0)6 73 56 39 09



Hilfreiche Links:




Reagiere auf diese Eigenschaft

Diese Immobilie merken in Meine Favoriten

Alle Immobilien in Meine Favoriten anzeigen

Diese Seite drucken

<<< Zu den Suchergebnissen