Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?
<<< Terug naar zoekresultaten
    
bewaarlijstBewaarlijst is leeg(0)

bewaarlijst   Portugal - Leiria - Ansião

Vraagprijs € 345.000

Vraagprijs € 345.000

Woonhuis te koop in Portugal - Leiria - Ansião - € 345.000

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's

Translate

Beschrijving:  


Een bijzondere plek met ruimte, rust en mogelijkheden, 3 min. van Ansião. Creatieve mensen, ondernemers kunnen hun hart ophalen er is genoeg plaats voor al u wensen en ideeën.

Dit is geen gewoon huis, maar een plek met karakter. Hier kunt u genieten van de stilte, de ruimte en de mogelijkheid om iets van uzelf te creëren. Het huis is rustig, warm en gezellig, terwijl de omgeving u uitnodigt om te genieten van het buitenleven, creativiteit en verbinding met de natuur.

Buiten bieden twee ruime schuren en een ruïne nieuwe mogelijkheden voor wie droomt van een atelier, gastenverblijf, tentoonstellingsruimte, dierenpension, opslagruimte of een nieuwe bestemming met visie. De schuren hebben een robuuste uitstraling en wachten op iemand die ze nieuw leven inblaast.

De plek zelf voelt aan als een klein landgoed: privé, rustig, open, groen en met een natuurlijke charme. Een thuis voor wie niet alleen wil wonen, maar ook iets wil opbouwen - stap voor stap, met aandacht en liefde voor de plek. Met een totale oppervlakte van 179 m² en een terrein van 4520 m² is dit pand een waar toevluchtsoord midden in de natuur.

Binnen vindt u:
5 slaapkamers, waarvan 1 met eigen badkamer,
2 badkamers,
1 wasruimte,
1 lichte woonkamer
1 hal
1 gang
1 grote keuken waar mensen van nature samenkomen.

Het land straalt rust uit, met oude bomen en veel fruitbomen, een rustige locatie, maar gemakkelijk bereikbaar en ruimte om te groeien. Dit is geen gewoon huis, dit is een plek die wacht op iemand die hier zijn visie en ideeën wil laten stromen.

Belangrijkste kenmerken:
Regio Ansião (centraal Portugal)
Huis volledig gerenoveerd (2023)
Twee grote schuren + één ruïne met potentieel

Uitstekende staat van onderhoud. - Verwarming: individueel systeem met elektrische kachels, open haard en omkeerbare airconditioning, alarmsysteem, Starlink, kabeltelevisie, satelliet en septic tanks. Oost-, west-, noord- en zuidligging, waardoor er de hele dag door natuurlijk licht binnenkomt. Ommuurde tuin waar u in alle privacy van het buitenleven kunt genieten en waar voldoende ruimte is om een zwembad aan te leggen.

In de omgeving:
- Supermarkten Intermarché en Pingo Doce op 4,4 km
- Lokale bakkerijen op slechts 3 km
- Rivierstranden en recreatiegebieden op 15 km
- Fundação Nossa Senhora da Guia ziekenhuis op 8,6 km
- Basisscholen en middelbare scholen op 2,5 km
- Coimbra op 47 km
- Restaurants, cafés enz.

Als u op zoek bent naar een landhuis waar u kunt ontspannen, in contact kunt komen met de natuur en kunt genieten van unieke momenten, dan is deze woning in de regio Ansião de ideale keuze.

Maak nu een afspraak voor een bezichtiging en word verliefd op dit landelijke toevluchtsoord!

Fouten en wijzigingen voorbehouden. Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.


Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Wonen en kopen in Portugal

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Zakelijke adverteerder:


IAD Portugal
Avenida da Boavista 934
4100-112 Porto
Portugal

Contactpersoon: Gerrie Vinders
Tel. 00351933421910
Tel. 00351913951116
https://www.iadportugal.pt/consultor-imobiliario/gerrie.vinders

Wij kunnen spreken / lezen:  Wij kunnen spreken / lezen Nederlands    Wij kunnen spreken / lezen Engels    Wij kunnen spreken / lezen Duits  

Lid van:   

Wij hebben aanbod in de volgende landen:

Portugal: 1 object
  

Kantoorinformatie:


office

Waarom kiezen voor een makelaar van iad Portugal?

Kies voor een iad-makelaar en profiteer van de ondersteuning van het grootste netwerk van onafhankelijke makelaars in Portugal.

IAD werd in 2008 in Frankrijk opgericht en ontwikkelde zich vanuit een innovatief model dat breekt met het traditionele concept van makelaardij en een nauwe relatie tussen makelaar en klant bevordert. Het succes van de IAD-groep komt tot uiting in duizenden makelaars, online vastgoedobjecten en gesloten deals. Ik ben een van die IAD consulenten en mijn belangrijkste werkgebied is Centro Portugal,van Santarem tot Coimbra, een gebied waar ik me helemaal thuis voel.
Wilt u een woning kopen of huren en heeft u nog niet gevonden wat u zoekt? Ik begeleid u graag bij een bezichtiging. Mocht u hier niet vinden wat u zoekt, dan sta ik volledig tot uw beschikking om u te helpen bij deze belangrijke stap in uw leven.

Neem contact met mij op!




Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Wonen en kopen in Portugal

<<< Terug naar zoekresultaten