Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo HAUS VERKAUFEN ?
<<< Zu den Suchergebnissen
    
bewaarlijstkeine Favoriten(0)

bewaarlijst   Italien - Sizilien - Augusta

Preisvorstellung € 270.000

Preisvorstellung € 270.000

Villa zu verkaufen in Italien - Sizilien - Augusta - € 270.000

Zeige alle große Bilder
Zeige alle große Bilder
Translate

Beschreibung:  


Mooi vijstaande villa met zeezicht in Castelluccio.

Mooie ruime vrijstaande villa met zeezicht in Castelluccio op slechts 150 meter van het strand In de geliefde badplaats Castelluccio (Augusta), aan de prachtige Costa Saracena, staat deze volledig gemeubileerde, vrijstaande villa te koop. De woning ligt op slechts 150 meter van de zee en beschikt over een ruim dakterras met een adembenemend panoramisch uitzicht over de Middellandse Zee. De villa is gebouwd op een perceel van 560 m² met een fraai aangelegde tuin, citroen- en laurierbomen, een gezellige binnenplaats, een berging aan de achterzijde en een overdekte buitenruimte met douche en wasvoorzieningen. De woning is verdeeld over twee verdiepingen. Alle vertrekken zijn voorzien van een eigen verwarmings- en koelsysteem met warmtepompen. Daarnaast zorgt een sfeervolle houtkachel in de woonkamer voor extra comfort tijdens de wintermaanden. Indeling begane grond Ruime keuken Twee royale woonkamers Twee complete badkamers Slaapkamer Eerste verdieping Drie ruime slaapkamers Complete badkamer Twee grote terrassen met prachtig uitzicht De villa verkeert in uitstekende staat van onderhoud en wordt volledig gemeubileerd verkocht, inclusief alle meubels, apparatuur en inventaris zoals aanwezig. Ideaal als investering Dankzij de rustige ligging, de korte afstand tot het strand en de uitstekende staat van de woning is deze villa niet alleen perfect als permanente woning of vakantiehuis, maar ook zeer geschikt als toeristische investering. De woning voldoet volledig aan de geldende bouw- en veiligheidsvoorschriften. Ook de water- en elektriciteitsinstallaties zijn gecertificeerd, het septic systeem is goedgekeurd en de villa beschikt over een officiële bewoonbaarheidsvergunning (certificato di abitabilità). Een uitstekende kans om een instapklare villa met zeezicht te kopen op een van de mooiste locaties aan de Siciliaanse kust. De luchthaven van Catania is op 25 minuten

Stellen Sie Ihre Frage zu dieser Immobilie:

Details der Immobilie:


   
 
Zeige alle große Bilder
Zeige alle große Bilder
 
Stellen Sie Ihre Frage zu dieser Immobilie:
Preisänderungen vorbehalten. Aus dem Verlag oder dem Werbetreibenden können keine Ansprüche geltend gemacht werden, wenn Mängel in der obigen Darstellung vorliegen.
 

Kontaktinformationen Immobilienmakler:


ItaliaCasa
Postbus 23
2060 AA Bloemendaal
Niederlande

Kontaktperson: Team ItaliaCasa
Tel. +31 71 3649732
Tel. +39 0332 1791448
http://www.italiacasa.net

Wir sprechen:  Wir sprechen Niederländisch    Wir sprechen Englisch    Wir sprechen Deutsch    Wir sprechen Französisch  

Mitglied der:   

Wir haben Immobilien in den folgenden Ländern:

Italien: 676 immobilien
  

Agentur Informationen:


office

Met slechts één specialisatie is ItaliaCasa sinds 2004 de toonaangevende Italiaanse makelaar voor de Nederlandstalige en internationale markt. Of het nu gaat om een ‘second home’ of een eerste woning als u emigreert, bij ItaliaCasa bent u aan het juiste adres. Met een ervaren multidisciplinair team van professionals, allen gepassioneerd door Italië, staan we in een groot deel van het land voor u klaar. Uiteraard zijn wij in Italië officieel erkend en bevoegd als makelaar en aangesloten bij de Italiaanse vereniging van makelaars, de FIAIP. Een groter kennisniveau treft u niet in de markt. Met een vestiging in Nederland, een vestiging in Italië en vertegenwoordigingen op 10 plaatsen in Italië beschikken we over een uitgebreid netwerk en begeleiden we onze klanten van A tot Z. Van de eerste oriëntatie tot en met de overdracht bij de notaris.



Waarom kiezen voor ItaliaCasa?

Wij spreken uw taal en begrijpen uw wensen. Op internet zijn veel tussenpersonen en portals te vinden die buitenlands onroerend goed aanbieden. Vaak ontbreekt het daarbij aan kennis van de Italiaanse onroerend goed markt en het rechtsstelsel waardoor er van deskundige begeleiding geen sprake kan zijn. ItaliaCasa kent alle aangeboden objecten zelf en stelt haar portfolio samen met de wensen van Noord-Europese huizenkopers in het achterhoofd. We begeleiden vervolgens het complete koopproces. Dat vereist specifieke kennis die wij als officieel in Italië geregistreerd en erkend makelaarskantoor in eigen huis hebben. Alle vergunningen, kadastrale, juridische en eigendomsaspecten worden goed in kaart gebracht zodat u zich geen zorgen hoeft te maken. Het doel? een geslaagde en zorgen vrije aankoop!



Kijkt u voor meer informatie ook op onze website www.italiacasa.net.




Hilfreiche Links:




Reagiere auf diese Eigenschaft

Diese Immobilie merken in Meine Favoriten

Alle Immobilien in Meine Favoriten anzeigen

Diese Seite drucken

<<< Zu den Suchergebnissen