Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?

bewaarlijst   Spanje - Andalusië - Costa del Sol - Benajarafe

Vraagprijs € 575.000

Vraagprijs € 575.000

Villa te koop in Spanje - Andalusië - Costa del Sol - Benajarafe - € 575.000

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's

Translate

Beschrijving:  


Axarquia Properties presenteert met trots deze exclusieve villa met uitzicht op zee.

Gelegen in het rustige dorp Benajarafe, aan de prachtige Costa del Sol, is deze vrijstaande villa een ideale toevluchtsoord voor wie op zoek is naar een serene en exclusieve omgeving.

Bij aankomst wordt u begroet door elektronische poorten die privacy en veiligheid garanderen. Nadat u ze bent gepasseerd, verwelkomt een ruime garage met plaats voor drie auto`s en elektrische deuren u.

De hoofdvilla beschikt over twee slaapkamers en twee badkamers. Bij binnenkomst leidt een gezellige foyer u naar een volledig uitgeruste keuken. De woonkamer is ruim en comfortabel, met een plafondventilator, twee radiatoren en een open haard met houtkachel. Schuifdeuren van glas openen naar een overdekt terras, ideaal om te genieten van het uitzicht op zee en de natuur. Hier vindt u ook een zomerkeuken en een barbecue, ideaal voor bijeenkomsten en buiten dineren.

De hoofdslaapkamer is uitgerust met airconditioning, directe toegang tot het terras, een radiator en een eigen badkamer met douche en verwarmd handdoekenrek. De tweede slaapkamer is even uitnodigend, met een radiator en een plafondventilator. Daarnaast beschikt de villa over nog een badkamer met douche en verwarmd handdoekenrek.

Voor gasten is er een apart appartement met een extra slaapkamer en badkamer, voor privacy en comfort.

Ook de buitenkant van de villa is indrukwekkend. Een ruim terras kijkt uit over een zwembad van 7x3 meter, omringd door een weelderige tuin met fruitbomen zoals avocado, mango, vijg, limoen en citroen. Trappen dalen af van het zwembad naar de tuin en creëren een perfecte ruimte om te ontspannen en van de natuur te genieten.

Het pand heeft een gedeelde watervoorziening met slechts vijf andere huizen en een tank van 20.000 liter, wat zorgt voor een constante watertoevoer. Het heeft ook een overdekte ruimte voor grote gasflessen en een bijkeuken.

De ramen zijn van aluminium, met dubbele beglazing, draai-kiepmechanisme, uitgerust met horren en jaloezieën, voor comfort en energie-efficiëntie. De villa heeft ook een centrale gasverwarmingsketel, hoewel deze momenteel niet in gebruik is.

Toegang tot dit juweeltje is eenvoudig dankzij de ligging in de urbanisatie La Sirena, met een korte weg bergopwaarts naar het huis. Slechts vijf minuten rijden van de kust, biedt deze villa de perfecte combinatie van rust en gemak.

Mis de kans niet om deze prachtige villa aan de Costa del Sol de uwe te maken.

Neem vandaag nog contact met ons op voor meer informatie en om een bezoek te regelen.

Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Wonen en kopen in Spanje

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Zakelijke adverteerder:


Axarquia Properties S.L.
Carretera Almeria 194D
29790 Benajarafe
Spanje

Contactpersoon: Axarquia Properties S.L.
Tel. 0034952436781
https://www.axarquiaproperties.com

Wij kunnen spreken / lezen:  Wij kunnen spreken / lezen Nederlands    Wij kunnen spreken / lezen Engels    Wij kunnen spreken / lezen Duits    Wij kunnen spreken / lezen Spaans  

Wij hebben aanbod in de volgende landen:

Spanje: 162 objecten
  

Kantoorinformatie:


office

Axarquia Properties is een internationaal makelaarskantoor opgericht in 2001, we zijn er trots op dat we met onze klanten kunnen werken op een één-op-één basis. De meeste van onze klanten komen uit persoonlijke aanbevelingen van bestaande klanten en we hebben keer op keer woningen voor dezelfde familie verkocht en doorverkocht. Wij vinden Spaans onroerend goed te koop en te huur voor buitenlandse klanten die willen investeren in Spanje. Alle getoonde prijzen zijn inclusief agentenprovisie, maar potentiële kopers zouden er rekening mee moeten houden dat er 10% inkoopkosten bijkomen die alle notaris- en advocatenkosten dekt om woningsregistratie en zoekopdrachten op te nemen.




Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Wonen en kopen in Spanje

<<< Terug naar zoekresultaten