Beschrijving:
Bouwgrond voor 23 villa`s boven Stresa - Bouwgrond te koop gelegen op de heuvel van Stresa, grenzend aan de Golf des Iles Borromées. Het perceel heeft een oppervlakte van 19.480 vierkante meter. De locatie is bijzonder aantrekkelijk, aangezien het slechts enkele minuten van de snelwegafrit en 5 kilometer van Stresa en het Lago Maggiore ligt. De ligging is van groot belang vanwege de nabijheid van de golfbaan, aangezien het terrein er aan grenst.
Er is een project goedgekeurd voor de bouw van 23 gelijkvloerse villa`s, met een totale oppervlakte van 970 vierkante meter en een volume van 2.918 kubieke meter. Het project beoogt de bouw van woongebouwen. De ontwerpkeuze is gebaseerd op kleine gebouwen die harmonieus opgaan in de natuurlijke omgeving. Er zijn twee typen villa`s gepland. De ene, met een plattegrond van 40 vierkante meter, zal bestaan uit een woonkamer met kitchenette en eethoek, een slaapkamer en een badkamer. De andere, grotere, rechthoekige plattegrond. Het terrein ligt op een heuvel op een hoogte van 600 meter boven zeeniveau.
Om de natuurlijke omgeving verder te verbeteren, worden er twee gedeelde parkeerterreinen aangelegd om te voorkomen dat voertuigen het terrein betreden. De individuele percelen worden afgebakend met houten hekken. Er worden ook systemen voor de productie van hernieuwbare energie geïnstalleerd. Er worden ook regenwatertanks aangelegd voor irrigatie. Het gebied is verstedelijkt en beschikt over water-, elektriciteits- en rioleringsaansluitingen.
Het gebied is, naast de nabijheid van de golfbaan, ook zeer aantrekkelijk vanuit toeristisch oogpunt, dankzij de nabijheid van de berg Mottarone. In de winter is het zelfs mogelijk om te skiën, terwijl het in de zomer een bestemming is voor liefhebbers van wandelen en mountainbiken. Mottarone beschikt ook over een ideale gezinsattractie: Alpyland, een 1200 meter lange spoorlijn met een 360-graden uitzicht over de Alpen.