Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?

bewaarlijst   Nederland - Zeeland - Oostkapelle

Vraagprijs € 70.000

Vraagprijs € 70.000

Recreatie-objecten te koop in Nederland - Zeeland - Oostkapelle - € 70.000

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's

Translate

Beschrijving:  


Op een rustige locatie op het vakantiepark bieden wij dit ruime en goed onderhouden chalet te koop aan. Het chalet heeft een lengte van 12 meter en beschikt over een praktische en comfortabele indeling.

Indeling:

Ruime en sfeervolle living met veel daglicht

Drie slaapkamers

Badkamer met douche

Separaat toilet

Volledig ingericht en voorzien van inventaris

Daarnaast staat er een berging van ca. 3.00 x 2.00 meter, voorzien van elektra – ideaal voor opslag of het stallen van fietsen.

Ruime woonkamer en veel lichtinval en sfeerhaard. Open keuken, voorzien van alle benodigde apparatuur.

Ruime slaapkamer met veel kastruimte. De badkamer heeft een douche, toilet en wastafel met meubel.

Vakantiepark in de Bongerd is een modern familiepark in Oostkapelle op het eiland Walcheren, gelegen op een voormalige boomgaard. Het is hier heerlijk vertoeven tussen het groen en op maximaal 2,5 kilometer afstand van de Zeeuwse kust.

U vindt Vakantiepark in de Bongerd in een rustige, groene omgeving, ideaal voor natuurliefhebbers, wandelaars en fietsers. Je hebt directe toegang tot prachtige wandel- en fietsroutes, en tegelijkertijd ben je dichtbij lokale voorzieningen en attracties.

Het eiland wordt gekenmerkt door diverse landschappen en een rijke cultuur, door historische plaatsen zoals Middelburg en Domburg.

U vindt Vakantiepark in de Bongerd op het Zeeuwse eiland Walcheren, onder Schouwen-Duiveland. De twee eilanden zijn met elkaar verbonden door één van de bekendste deltawerken, de Oosterscheldekering. Daartussen vindt u Deltapark Neeltje Jans en het Nationaal Park Oosterschelde. Op het eiland zelf zijn diverse leuke activiteiten voor het hele gezin te vinden, ga bijvoorbeeld eens naar kinderpark Mini Mundi of naar het bunkermuseum in Zoutelande.

Het eiland wordt gekenmerkt door diverse landschappen en een rijke cultuur, door historische plaatsen zoals Middelburg en Domburg.

Ligging: Aan rustige weg, Nabij kust, Open ligging. Rustig pa

Permanente bewoning: Niet toegestaan


Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Emigratie-handboek

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Zakelijke adverteerder:


Vakantiehuistekoop.nl
Galgeweg 1
4306 NJ Nieuwerkerk
Nederland

Contactpersoon: Prins
Tel. 085 008 0 800
http://vakantiehuistekoop.nl

Wij kunnen spreken / lezen:  Wij kunnen spreken / lezen Nederlands    Wij kunnen spreken / lezen Engels    Wij kunnen spreken / lezen Duits  

Wij hebben aanbod in de volgende landen:

Duitsland: 10 objecten
  
Nederland: 201 objecten
  

Kantoorinformatie:


office

Dé specialist als het gaat om aankopen en verkopen van vakantiewoningen, recreatiewoningen en chalets in Nederland.




Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Emigratie-handboek

<<< Terug naar zoekresultaten