Beschrijving:
Prachtig gerenoveerd Landhuis!
Middenin het Natuurpark Weißensee vindt u rust en ruimte.
Toch bent u dicht bij skigebieden, wandelpaden, zwem-meren, de grootste schaatsvlaktes, mountainbikeroutes.
Uw toekomstige huis is van alle gemakken voorzien. Binnen vindt u naast een gezellige woonkeuken, meerdere slaapkamers en badkamers. Een gedeelte van het huis is apart te betreden en zo heeft u de mogelijkheid aan vakantiegangers verhuren of uw gasten ter beschikking te stellen.
Het perceel meet meer als 4000m2 en biedt u privacy en diverse ontspanningsmogelijkheden. Door de outdoorkeuken, grillplaats en terassen, zwembad en visvijver zult u zich geen moment vervelen.
Het huis beschikt over eigen bronwater, uw auto´s staan veilig onder de carport. Hout voor de houtkachel haalt u uit uw eigen stukje bos.
Overtuig uzelf van deze gelegenheid. Wij horen graag van u. Dit object bieden wij aan in samenwerking met Remax-Impuls

Welkom bij uw emigratie- en bemiddelingsburo in Oostenrijk:
Al meer dan 16 jaar begeleiden wij potentiele Nederlandstalige emigranten en bemiddelen wij voor onze klanten bij verschillende makelaars, banken, verzekeraars, accountants, notarissen en advocaten, in Oostenrijk. Daarnaast adviseren wij en verstrekken wij informatie over scholing, werk en wonen in Oostenrijk.
Wij wonen en werken al meer dan zeventien jaar in Oostenrijk Wij hebben 7 jaar een ontbijtpension gehad aan de Ossiacher See. Na verkoop van dit pension hebben wij een appartementenhuis met 12 appartementen gekocht aan de Wörthersee. Wij hebben dit appartementenhuis volledig gerenoveerd en omgebouwd en succesvol verhuurd voor 6 jaren. Onverwacht konden wij in2019 dit huis verkopen en zijn naar Maria Rain verhuisd bij de gezellige stad Klagenfurt.
Door onze opleidingen en ervaringen proberen wij advies “op maat” te geven en u in contact te brengen met de juiste mensen. Daarnaast denken wij graag met u mee te denken bij de verheldering van uw bedrijfsconcept, toeristische trends en marktontwikkelingen.
Door de samenwerkingsverbanden die wij met vele makelaars in geheel Oostenrijk hebben, vinden wij meestal een passend object voor onze klanten.
Voor meer informatie kunt u geheel vrijblijvend met ons kontakt opnemen.
Edgar en Jorien van der Horst
Maria Rain
Karinthie, Oostenrijk