Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?
<<< Terug naar zoekresultaten
    
bewaarlijstBewaarlijst is leeg(0)

bewaarlijst   Frankrijk - Provence-Alpes-Côte d'Azur - Var - Flayosc

Vraagprijs € 595.000

Vraagprijs € 595.000

Villa te koop in Frankrijk - Provence-Alpes-Côte d'Azur - Var - Flayosc - € 595.000

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's

Translate

Beschrijving:  


Provence - Var: zeer sfeervolle Provençaalse villa (4 sk, 4 bk) met prachtige Zuid-Franse uitstraling, verwarmd zwembad van 9 bij 4 meter, 1.723 m² omheinde tuin en heerlijk uitzicht op loopafstand centrum Flayosc en 40 minuten van de Middellandse zee.


VERKOCHT ONDER VOORBEHOUD

CO-EXCLUSIVITEIT: Charmante villa met airconditioning en op loopafstand van het aantrekkelijke stadje Flayosc in een mooie residentiële woonwijk, op een volledig omheind en mooi perceel van 1.732 m². Prachtig open uitzicht. Het pand is gebouwd in 1980 en gerenoveerd in 2006.

De villa heeft als indeling op de begane grond een entree/hal, toilet, woonkamer/salon met open haard en een bibliotheek/2e woonkamer met vloerverwarming, keuken en eetkamer (beide direct uitkomend op het terras met een prachtig open uitzicht), 2 slaapkamers en 2 badkamers. 

Op de verdieping is de hoofdslaapkamer met badkamer en zonnebalkon met fraai uitzicht op de omgeving. 

Op tuinniveau (onderste verdieping) is er nog een onafhankelijke gastenslaapkamer met eigen badkamer. 

Energielabel C/A. 

In de prachtig aangelegde tuin is een verwarmd zwembad (9 bij 4 meter) met terras, 2 schuurtjes, een oplaadpunt (zonnepanelen op het dak) voor de auto en een oude waterput. Aan de achterzijde van de villa nog een kleine olijfgaard met eeuwenoude bomen. 

Optimale Provençaalse sfeer op loopafstand van het centrum van één van de leukste stadjes in de  omgeving



Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Wonen en kopen in Frankrijk

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Zakelijke adverteerder:


B&D France
Daalder 7
8253 CN Dronten
Nederland

Contactpersoon: Ger Dekker
Tel. 06-28536127
http://www.bdfrance.nl

Wij kunnen spreken / lezen:  Wij kunnen spreken / lezen Nederlands    Wij kunnen spreken / lezen Engels    Wij kunnen spreken / lezen Duits    Wij kunnen spreken / lezen Frans  

Lid van:   

Wij hebben aanbod in de volgende landen:

Frankrijk: 219 objecten
  

Kantoorinformatie:


B&D France is gespecialiseerd in het adviseren en bemiddelen bij de aankoop van Frans onroerend goed. Het bedrijf is in 1995 opgericht door Maarten Bökkerink en Gerhard Dekker.

Het aanbod bevat meer dan vierhonderd woningen voor de verwezenlijking van uw droom... en dat kan een gezellige plattelandswoning zijn op twee hectare grond waar u nog wat aan opknapt, maar ook een prachtige villa met vier slaapkamers en twee badkamers. B&D opereert m.n. in de departementen Dordogne, Lot, Charente, Provence, Vaucluse en Côte d`Azur.




Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Wonen en kopen in Frankrijk

<<< Terug naar zoekresultaten