Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?
<<< Terug naar zoekresultaten
    
bewaarlijstBewaarlijst is leeg(0)

bewaarlijst   Spanje - Andalusië - Málaga - Alcaucin

Vraagprijs € 374.950

Vraagprijs € 374.950

Kasteel te koop in Spanje - Andalusië - Málaga - Alcaucin - € 374.950

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's

Translate

Beschrijving:  


Een modern, comfortabel, stijlvol vrijstaand landhuis op de zuidhellingen van de Alcaucin-vallei, met ruime accommodatie op één niveau en een prachtig zwembad

Casa Bienvenido ligt op een zonnige zuidelijke helling boven de dorpen Puente Don Manuel en Viñuela, op 25 minuten van de kust. Het biedt een prachtig uitzicht zowel naar het zuiden in de vallei, zelfs met een glimp van de zee op heldere dagen, als naar het noordwesten op het prachtige Sierra de Tejeda-gebergte. Het ligt op slechts een paar minuten rijden van het prachtige meer van Viñuela en het hele gebied is ideaal voor een wandeling langs de landerijen, met veel wandelpaden.

Het huis staat op een perceel van 6000 m2 en aan het einde van een kort betonnen pad. Het heeft eenvoudige tuinen met bomen en gebieden die verder ontwikkeld kunnen worden, met voldoende ruimte om fruitbomen of groenten te kweken. Het land heeft momenteel een volwassen sinaasappelboom, citroenboom, weegbree en 3 vijgenbomen, evenals veel inheemse planten en bloemen die weinig water nodig hebben, waaronder oleander, lantana, bougainvillea, yucca's en agave.

Het huis heeft een groot betegeld zonneterras bij het prachtige zwembad van 42 m2 met treden in het water, perfect om buiten te zonnebaden, te barbecueën en te entertainen. Aan één kant bevindt zich een handige berging.

Aan de voorkant van het huis is een open veranda van 41 m2 met brede bakstenen bogen en een pergola-dak, dat dienstdoet als een buitenwoonkamer. Vanaf hier leidt de voordeur naar een royale hal (5 x 3 m), de centrale ruimte in het huis. Aan de linkerkant is een brede boog naar de volledig ingerichte, moderne keuken (3,5 x 3 m) met een raam met uitzicht op het zwembad en een tweede raam met uitzicht op de ruïnes van een 12e-eeuws Moors kasteel. Aan de andere kant van de hal is de woonkamer, een ruime woon-/eetkamer (7 x 5 m) met een houtkachel (volledig onderhouden), warme/koude airconditioning en twee sets openslaande deuren naar buiten met luiken en intrekbare veiligheidshekken. De deuren en de meeste ramen hebben een ingebouwd bewegingssensorsysteem dat beweging detecteert, mocht iemand proberen de luiken omhoog te trekken.

Naast de woonkamer is een deur naar de royale hoofdslaapkamer (5 x 5 m), inclusief de mooie ensuite badkamer, warme/koude airconditioning en een raam met uitzicht op de bergen. Aan de andere kant van de gang leidt een boog naar de tweede en derde slaapkamer (4 x 3 m en 5 x 3,5 m) en een familiebadkamer (3 x 2 m). Alle slaapkamers hebben warme/koude airconditioning en ingebouwde kasten. Tot slot is er een handige bijkeuken/wasruimte/berging die toegankelijk is vanuit het huis (1,5 x 1,5 m).

Alles in dit huis is op één niveau, wat het leven makkelijk en comfortabel maakt. Het beschikt over leidingwater, elektriciteit en supersnel internet.

Een perfect huis om te gebruiken als vakantiehuis en als permanente woning.

Features: immaculate condition, well presented, tastefully decorated, charming property, garden, parking, private pool. countryside

Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Wonen en kopen in Spanje

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Zakelijke adverteerder:


Unspoilt Andalusia
Escuela La Crujia, El Trapiche Buzon 25
29719 Velez-Malaga
Spanje

Contactpersoon: Toni Waterman
Tel. 34606010580
Tel. 34606010580
http://www.unspoiltandalusia.com

Wij kunnen spreken / lezen:  Wij kunnen spreken / lezen Engels    Wij kunnen spreken / lezen Frans    Wij kunnen spreken / lezen Spaans  

Wij hebben aanbod in de volgende landen:

Spanje: 65 objecten
  

Kantoorinformatie:


Our mission is to help you find your ideal property from our selection of Property for sale in Andalucia, in what we consider to be REAL Spain, in truly unspoilt areas of Andalusia, in beautiful countryside, towns and villages.




Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Wonen en kopen in Spanje

<<< Terug naar zoekresultaten