Beschrijving:
In Carelles staan deze twee huizen, en een broodbakhuisje, aan het eind van een doodlopend weggetje (Route Botanique, wandelroute). De omgeving is mooi heuvelachtig (denk:Zuid-Limburg), zeer rustig, naaste buren op 100 meter. Hier zie je ‘s nachts de sterren, en hoor je de uilen.
Het geheel is omgeven door 1.56 ha grond. Ideaal voor paarden, of andere dieren.
-Het eerste huis bestaat uit een woonkamer met open haard, een keuken en een slaapkamer. Boven bevindt zich nog een slaapkamer, toilet en een badkamer.
-Het tweede huis heeft een grote kamer met nieuw geplaatste keuken, extra kamers met douche en een prachtige serre met uitzicht over het weiland en de bomen. Ook zijn er twee toiletten op de begane grond. Boven een grote ruimte met 5 veluxramen, deur en balkon. Deze ruimte was voorheen een schildersatelier, maar is ook ideaal voor andere doeleinden/cursussen.
Alle electra is vernieuwd, de isolatie vernieuwd, daken nagekeken/gerenoveerd en alles met vorsten bedekt. Septic en voorziening van beide huizen in 2025 volledig vernieuwd en op norm.
In de buurt: Gorron en Ernée (supermarkten en alle andere voorzieningen) op plm 15 minuten rijden. Veel te doen in de omgeving (Fougères-Bretagne, Mont St. Michel, St. Malo, vele kastelen, Domfrônt, St. Suzanne).
Het geheel staat te koop bij diverse makelaars, informatie daarover kunt u bij mij aanvragen.
Vraagprijs: €187.950 (inclusief makelaarskosten).