CO-EXCLUSIVITEIT: Een hoekje paradijs in de Provence met deze karakteristieke Provençaalse villa met panoramisch uitzicht, fraai zwembad en veel charme op loopafstand van het centrum van het prachtige stadje Flayosc. Dominante positie op een perceel van 4.431 m², in het hart van een beschermde omgeving met volop natuur. Hier nodigt alles uit tot ontspanning, tussen de blauwe luchten, glooiende landschappen en het zuidelijke licht.
Indeling villa (138 m² woonoppervlak) met op de begane grond een entree, toilet, grote, lichte woonkamer van 50 m² met toegang tot een mooi overdekt terras, een echte leefruimte met een adembenemend uitzicht op het omliggende landschap bezaaid met olijfbomen en beboste heuvels. Verder is er een keuken van 12 m², slaapkamer van 15 m² met badkamer van 5 m² (o.a. douche) en nog eens twee slaapkamers (13 en 10 m²) met een gedeelde badkamer van 6 m² met o.a. toilet.
In de onderste verdieping (zwembadniveau) bevindt zich een aparte slaapkamer van 19 m² met kleedkamer va 5 m², badkamer met o.a. douche en toilet, uitkomend op een overdekt terras vlakbij het zwembad. Kederlruimte van 11 m².
Vertrek (voormalige garage) van 32 m², thans in gebruik als opslag en bijkeuken/buanderie.
De tuin is aangelegd in terrassen en sluit harmonieus aan op het landschap. Er zijn schaduwrijke plekken voor ontspanning op warme dagen. Jeu de boulesbaan.
Verwarmd zwembad (zoutwater) van 10 bij 4 meter.
Een bijzondere plek, waar u kunt genieten van rust en een rustige levensstijl in de natuur dichtbij de voorzieningen en de levendige drukte van het aantrekkelijke stadje Flayosc
Referentienummer: | 10137 |
Soort object: | Villa |
Soort bouw: | Bestaande bouw |
Bouwjaar: | 1999 |
Perceeloppervlak: | 4431 m2 |
Woonoppervlak: | 138 m2 |
Inhoud: | |
Geplaatst op: | 21-05-2025 |
Gewijzigd op: | |
Vraagprijs: | € 690.000 |
Kosten: | Kosten Koper (k.k.) |
Aantal kamers: | |
Aantal slaapkamers: | |
Aantal badkamers: | |
Aantal toiletten: | |
Centrale verwarming: | - |
Airconditioning: | - |
Tuin aanwezig: | JA |
Garage aanwezig: | JA |
Zwembad: | JA |
Bijzonderheden: |
- Gastenverblijf |
B&D France is gespecialiseerd in het adviseren en bemiddelen bij de aankoop van Frans onroerend goed. Het bedrijf is in 1995 opgericht door Maarten Bökkerink en Gerhard Dekker.
Het aanbod bevat meer dan vierhonderd woningen voor de verwezenlijking van uw droom... en dat kan een gezellige plattelandswoning zijn op twee hectare grond waar u nog wat aan opknapt, maar ook een prachtige villa met vier slaapkamers en twee badkamers. B&D opereert m.n. in de departementen Dordogne, Lot, Charente, Provence, Vaucluse en Côte d`Azur.