Beschrijving:
De woning/loods staan op ongeveer 10 - 15 minuten van Velez-Rubio waar alle voorzieningen te vinden zijn zoals: winkels, supermarkten, banken, bakkers, medisch centrum enz. Dit is een geweldige (zakelijke) kans om een woning met een werkplaats te creeeren. De constructie van de woning en loods zijn goed, maar beide moeten gerenoveerd worden. Het magazijn heeft een bouwoppervlakte van ongeveer 1000 m2. Zo ook het zwembad zal afgewerkt moeten worden. De woning is omringd door 20h land met uitzonderlijke uitzichten over de weidse omgeving. Water en electriciteit kunnen aangesloten worden. Voor meer informatie, aarzel niet om met ons contact op te nemen.

AlmeríaCasas is een dynamisch, innovatief en jong makelaarskantoor, die behoort tot de zakelijke Nearby Group Property Services, S.L., Een bedrijf dat gespecialiseerd is in de bouw van allerlei projecten in onroerend goed.
Zo ook biedt AlmeriaCasas de bouw-service aan gemeentelijke gebouwen en perceel in Almeria en in Valle del Almanzora. Dit door samen te werken met professionals met meer dan 15 jaar ervaring in de onroerend goed sector.
AlmeríaCasas streeft ernaar om klanten een uitgebreide service te bieden, vanaf het begin tot het einde van de aankoop van het oroerend goed in Almeria / Valle del Almanzora. Met het vinden en kopen van het perceel tot het bouwen van uw droomhuis.
AlmeríaCasas is opgericht met één doel; het voldoen en overtreffen aan de verwachtingen van onze klanten.
Bij AlmeríaCasas bieden wij een breed scala aan landelijke huizen, herenhuizen zowel in het binnenland als aan de kust. Koop en huurwoningen in steden zoals Albox, Arboleas, Almanzora, Vera, Mojacar, enzovoorts.
Met het fantastische klimaat bekend om haar groot aantal zon-dagen per jaar en een unieke kans voor een wenselijke levensstijl. Deze bestaande uit veel verschillende kleuren, feesten, vreugde en de vriendelijkheid van de locale bevolking. Dit alles maakt het wonen in de provincie Almeria er een die bevoorrecht is.