Beschrijving:
Interessant project voor het ontvangen van campers en caravans. Het gaat hier om twee terreinen, gescheiden door een klein landweggetje. Eén terrein is 13.000 M2 groot, het andere 6.000M2. Beide terreinen hebben een eigen wateraansluiting. Al het voorwerk is gedaan om een bedrijf te beginnen. Toestemming is al verleend.
Bij het terrein van 6.000M2 kan nog een extra, aansluitend, terrein van 10.000m2 worden gekocht voor 20.000€
Ook kan een huis gebouwd worden ter grootte van 2% van het perceeloppervlak (vereiste minimaal een hectare grond)
Op de terreinen staan in totaal 150 olijfbomen in productie en verder amandelbomen en johannesbroodbomen.
De terreinen liggen op twee kilometer van het dorp san rafael del Rio. san Rafael del Rio is een aangenaam dorpje. Het beschikt over de basisvoorzieningen als een supermarktje, bakker, cafe`s en restaurants en er hangt een prettige, gemoedelijke sfeer.
Voor de grote boodschappen is daar het aan de kust gelegen Vinaros op 20 kilometer. De mogelijkheid bestaat om ook alleen het grootste terrein te kopen. De prijs is dan 47.500€
Hoe werkt het precies?
Ten eerste: Hoeveel plekken mag je hebben? Antwoord 60% moet groen blijven en 40% bewoond
Als eigenaar moet je een plan maken. Dan wordt een architect ingeschakeld die de plannen op papier zet. daarna gaan die plannen naar de communidad Valenciana, die akkoord moeten geven. Het voordeel daarbij is dat de burgemeester daarbij ook een rol speelt en dat deze akkoord is en de plannen kan toelichten. Volgens de eigenaar en de burgemeester kunnen de vergunningen bij deze omstandigheden binnen 6 maanden verstrekt worden. De eigenaar is bereid te helpen en mee te gaan naar de burgemeester.