Beschrijving:
Een geweldige ruime cortijo met 4 slaapkamer, badkamer, waterreservoir, vele olijfbomen met de meest geweldige uitzichten te koop in Lucar. De woning is gelegen in een rustige omgeving en op enkele minuten van het dorp waar de basisvoorzieningen te vinden zijn. De grotere winkels, supermarkten, etc. zijn te vinden in Tijola, wat te bereiken is in ongeveer 5-10 minuten. De stranden van Almeria zijn te vinden op ongeveer 60 minuten. Voor de woning is er een groot waterreservoir waar het water binnenkomt. Een dubbele poort leidt naar de oprit van de woning. De voordeur leidt naar de ruime woonkamer / keuken met rechtdoor een deur naar een tweepersoons slaapkamer. Rechts van de woonkamer is er een hal met aan de linkerkant een ruime slaapkamer die gemakkelijk verdeeld kan worden in 2 slaapkamers. Aan de rechterkant is er een andere tweepersoonsslaapkamer. Aan het einde van de hal is er nog een tweepersoonsslaapkamer met een badkamer met douche. Naast de woning is er een trap naar het dakterras met de meest geweldige uitzichten. Het land loopt rondom de woning en is beplant met ongeveer 200 olfijbomen en andere (fruit)bomen. Het grootste gedeelte van het land is omheind. Er zijn enkele opslagruimtes die handig zijn voor opslag of als garage. Er is (gratis) agrarisch water en electriciteit kan aangesloten worden via zonnepanelen. Een zeer ruime woning met vele mogelijkheden.

AlmeríaCasas is een dynamisch, innovatief en jong makelaarskantoor, die behoort tot de zakelijke Nearby Group Property Services, S.L., Een bedrijf dat gespecialiseerd is in de bouw van allerlei projecten in onroerend goed.
Zo ook biedt AlmeriaCasas de bouw-service aan gemeentelijke gebouwen en perceel in Almeria en in Valle del Almanzora. Dit door samen te werken met professionals met meer dan 15 jaar ervaring in de onroerend goed sector.
AlmeríaCasas streeft ernaar om klanten een uitgebreide service te bieden, vanaf het begin tot het einde van de aankoop van het oroerend goed in Almeria / Valle del Almanzora. Met het vinden en kopen van het perceel tot het bouwen van uw droomhuis.
AlmeríaCasas is opgericht met één doel; het voldoen en overtreffen aan de verwachtingen van onze klanten.
Bij AlmeríaCasas bieden wij een breed scala aan landelijke huizen, herenhuizen zowel in het binnenland als aan de kust. Koop en huurwoningen in steden zoals Albox, Arboleas, Almanzora, Vera, Mojacar, enzovoorts.
Met het fantastische klimaat bekend om haar groot aantal zon-dagen per jaar en een unieke kans voor een wenselijke levensstijl. Deze bestaande uit veel verschillende kleuren, feesten, vreugde en de vriendelijkheid van de locale bevolking. Dit alles maakt het wonen in de provincie Almeria er een die bevoorrecht is.