Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?

bewaarlijst   Spanje - Andalusië - Málaga - Ojén

Vraagprijs € 6.450.000

Vraagprijs € 6.450.000

Landhuis te koop in Spanje - Andalusië - Málaga - Ojén - € 6.450.000

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
Translate

Beschrijving:  


15.000 m² Grond in Ojén, Málaga Geschikt voor Bebouwing
Het land dat een grote investeringskans biedt, ligt in Ojén, Málaga. Ojén is een prachtige woonwijk die een rustige leefruimte biedt op korte afstand van het strand. Ojén ligt tussen Mijas en Marbella en betovert zijn bezoekers met een heerlijk klimaat en een natuurlijke omgeving. Hier wonen garandeert een ongestoorde, rustige levensstijl met onbelemmerd uitzicht op de natuur, terwijl je de mogelijkheid behoudt om de voorzieningen van een groot stadsleven op een paar minuten rijafstand te hebben.
De woongrond die te koop in Ojén, Málaga ligt op een steenworp afstand van verschillende voorzieningen. Het gebied ligt op 7 km van de stranden van Marbella, 16 km van Marbella Stadscentrum, 25 km van Puerto Banus en 45 km van de internationale luchthaven van Málaga.
Het land biedt 15.000 m² oppervlakte met schilderachtig uitzicht op zee, de bergen en de natuur. De 100.000 m² grond die het gebied omringt biedt veel groen. Het land is geschikt voor de bouw van maximaal 9 villa`s met elk een vrijstaand gedeelte of een groot landhuis. Het land biedt een groot investeringspotentieel en een niet te missen kans! AGP-00626

Features: Luchthaven (0-50 Km), Prachtig natuurzicht, Bosuitzicht, Bergzicht, Zeezicht, Bars/Restaurants, West, Oost, Zuid, Noord-West, Noord-Oost, Zuid-West. Zuid-Oost

Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Wonen en kopen in Spanje

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Zakelijke adverteerder:


TEKCE Real Estate
C/El Montículo 8
29631 Benalmádena/Málaga
Spanje

Contactpersoon: Anastasia Akay
Tel. +34 951 83 02 02
Tel. +34 655 05 33 53
https://tekce.com/nl

Wij kunnen spreken / lezen:  Wij kunnen spreken / lezen Nederlands    Wij kunnen spreken / lezen Engels    Wij kunnen spreken / lezen Duits    Wij kunnen spreken / lezen Frans    Wij kunnen spreken / lezen Spaans  

Lid van:   

Wij hebben aanbod in de volgende landen:

Cyprus: 743 objecten
  
Dubai: 940 objecten
  
Spanje: > 1000 objecten
  
Turkije: > 1000 objecten
  

Kantoorinformatie:


office

TEKCE Vastgoed is een wereldwijd opererend bedrijf dat binnen zijn wereldwijde vastgoedecosysteem actief is via zijn eigen merk en de officiële lokale merken Antalya Homes, Spain Homes en Istanbul Homes. We hebben 20 kantoren in 5 landen: Spanje, Turkije, Noord-Cyprus, Zweden en de Verenigde Arabische Emiraten. We hebben de reputatie een eerlijk bedrijf te zijn dat voldoet aan langetermijnverplichtingen tegenover onze klanten. Ons team bestaat uit meer dan 250 professionele makelaars die wereldwijd dezelfde principes en enthousiasme delen. Het multinationale team van TEKCE spreekt meer dan 30 talen om klanten in hun moedertaal te helpen.

Als een alles-in-één agentschap biedt TEKCE voor- en nazorg diensten, waaronder bemiddeling, juridisch advies, project marketing, bouw, investeringen en financiering. De 100% tevredenheid van klanten wordt gegarandeerd door hen goed te begrijpen. TEKCE`s visie is om een toonaangevend wereldwijd vastgoedplatform te worden.




Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Wonen en kopen in Spanje

<<< Terug naar zoekresultaten