Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?

bewaarlijst   Spanje - Andalusië - Granada - Montefrio

Vraagprijs € 455.000

Vraagprijs € 455.000

B & B / Pension te koop in Spanje - Andalusië - Granada - Montefrio - € 455.000

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
Translate

Beschrijving:  


Goed draaiende B&B te koop.
Na 19 jaar is het tijd om op pensioen te gaan en onze B&B te verkopen! De B&B met prive woonst wordt volledig verkocht met alle inboedels, vergunningen, tuinmeubels. Er zijn geen investeringen noodzakelijk. Enkel onze website dient vernieuwd te worden.
B&B Lasnavillasmm ligt in het mooie bergdorpje Montefrio. Het is een verborgen schoonheid met zijn prachtige ligging tussen Granada en Cordoba, historische gebouwen en zijn vele tapas bars.
Montefrio is 1 van de dorpen met de mooiste zichten ter Wereld! (cfr National Geographic)
B&B Lasnavillasmm staat voor rust en stilte. Het zalige genieten van de omgeving, de zon, de natuur.
Kortom even heerlijk op adem komen.
Je kan kiezen uit een van onze 5 kamers met 5 badkamers. Er kunnen maximaal 14 personen slapen.
Ontbijt wordt geserveerd op het terras, sin gluten op aanvraag.
Voor de wandelaars hebben we vele wandelingen en een speciaal arrangement van 4 dagen tot een week. Je kan in lussen wandelen vanaf onze B&B.
Fietsers komen aan hun trekken zowel met de koersfiets als MTB. Fietsen kan je huren ter plaatse.
B&B Lasnavillasmm is een ideale uitvalsbasis om Granada en het Alhambra te bezoeken.
De eigendom beschikt ook over 3 garages, een groot terras voor de gasten met zwembad en lounge. Er is centrale vloerverwarming, zonnepanelen, airco waar nodig,leidingwater, 3 fasen elektriciteit, isolatie.
Het prive gedeelte bestaat uit een woonkamer met eetplaats en een kleine keuken, een slaapkamer, een badkamer en een mezanine. Het beschikt
ook over een eigen terras en een aparte ingang en parkeerplaats.

Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Wonen en kopen in Spanje

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Particuliere adverteerder:


Naam: B&B lasnavillasmm
Tel: +34 680573077



Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Wonen en kopen in Spanje

<<< Terug naar zoekresultaten