Logo HUISenAANBOD.nl
international properties realty logo second homes logo emigration
logo logo logo UW HUIS VERKOPEN ?

bewaarlijst   Frankrijk - Basse-Normandie - Manche - Fermanville

Vraagprijs € 142.000

Vraagprijs € 142.000

Woonhuis te koop in Frankrijk - Basse-Normandie - Manche - Fermanville - € 142.000

Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
Translate

Beschrijving:  


Te renoveren stenen huis met een woonoppervlakte van 250 m2 op een perceel van 1040 m2. Deze woning is gelegen in een typisch gehucht van Fermanville, op een steenworp afstand van de havens en stranden. Uitstekende mogelijkheden voor investeerders en doe-het-zelvers. Mogelijkheid om twee aparte woonruimtes te creëren. Diagnose: het onroerend goed valt niet onder de DPE, er is geen verwarmingssysteem aanwezig. Prijs: 157.000 euro (inclusief verkoperskosten) Nicolas Guillotin, verkoopagent, tel: +33 6 05 26 41 82 Côté France, een Frans-Belgisch-internationaal netwerk van makelaars en adviseurs. Kopen' Verkopen' Huren' Waarderen. https://www.cotefranceimmo.fr Informatie over de risico`s waaraan dit pand is blootgesteld, is beschikbaar op de website van Géorisques: www.georisques.gouv.fr Deze advertentie is geschreven onder de redactionele verantwoordelijkheid van Nicolas Guillotin, onafhankelijk makelaar in onroerend goed voor SARL Côté France (zonder holdingfondsen), Handelsagent ingeschreven bij de RSAC van La Roche sur Yon onder nummer 330 121 278, houder van de makelaarskaart voor het bedrijf SARL Côté France.

Stel hier uw vraag over dit object:

Details:


   

Meer info over Wonen en kopen in Frankrijk

 
Toon alle grote foto's
Toon alle grote foto's
 
Stel hier uw vraag over dit object:
Prijswijzigingen voorbehouden. Aan onvolkomenheden in deze presentatie kunnen géén aanspraken worden ontleend noch bij de uitgever noch bij de adverteerder.
 

Contactgegevens Zakelijke adverteerder:


Côté France Immobilier
60 rue Général de Gaulle
08170 Fumay
Frankrijk

Contactpersoon: Côté France
Tel. 0033609273188
http://www.cotefranceimmo.fr

Wij kunnen spreken / lezen:  Wij kunnen spreken / lezen Nederlands    Wij kunnen spreken / lezen Engels    Wij kunnen spreken / lezen Duits    Wij kunnen spreken / lezen Frans    Wij kunnen spreken / lezen Spaans  

Lid van:   

Wij hebben aanbod in de volgende landen:

Frankrijk: 288 objecten
  
Portugal: 3 objecten
  

Kantoorinformatie:


office

Het enige Frans-Belgische vastgoedbeheer.

We zijn te vinden in onze makelaarskantoren in de Ardennen ; 08170 Fumay – 08600 Givet – 08800 Monthermé en in België, Mariembourg.

Onze agent makelaars zijn aanwezig in diverse regio`s van Frankrijk, onder andere de Aisne, Nord, Ardennen, Cantal, La Manche, Savoie en meer.

Een uniek concept, want wij bieden u een brede internationale publicatie op meer dan 200 websites over de hele wereld. Wij zijn gespecialiseerd in het ondersteunen van verkoop of aankoop door buitenlandse klanten: Belgen, Nederlanders, Engelsen, enz.!

Wij spreken Frans, Engels, Nederlands, Duits en Spaans en staan graag tot uw dienst.




Handige links:




Reageer op dit object

Bewaar dit object in mijn Bewaarlijst

Toon alle objecten in mijn Bewaarlijst

Print deze pagina

Informatie over Wonen en kopen in Frankrijk

<<< Terug naar zoekresultaten